Merhaba

Merhaba

Dünya Engelliler Günü kapsamında bir Dernek Başkanının yerel  gazetede yayımlanan “engelli vatandaşlar günah işledikleri için Allah tarafından cezalandırılıyor” şeklinde Engelliler için sarf etmiş olduğu bu söz beni  çok üzdü ve bunun üzerine düşüncelerimi sizinle paylaşmak  istedim.

Bir Dernek Başkanı’ nın böyle bir söylemde bulunmasını yadırgamamak elde değil.  Bu düşüncelere sahip olan kişinin,  anlamadığı ve  anlayamadığı kişilerin Başkanlığını neden üstlendi diye sorgulamadan geçemiyorum.

Gün içinde çok fazla insanla görüşüyoruz. İçlerinde ihtiyaç sahipleri de oluyor, yardımsever insanlar da. Yüreği güzel çok insanla tanışma konuşma imkanı buluyoruz. Biz yaptığımız işe inanıyoruz, Siz de  bize güveniyorsunuz. Telefonda konuştuğum kişilere şunu söylüyorum,  biz burada bu işe gönül vermiş ve anne hassasiyetiyle yaklaşan  sekiz kadınız. Güzel işler yapmak için buradayız.

Çok fazla yaşanmış gerçek hikayelerle  karşılaşıyor ve tanık oluyoruz.

Sloganımızda da yazdığı gibi “ FARKIMIZ YÜREKLERE DOKUNMAMIZ”

Gönül verdiğimiz bu yolda bizim yanımızda yer alan siz güzel yürekli insanlar oldukça umudumuzu asla kaybetmeyecek, yüreklere dokunmaya devam edeceğiz.

Sevgiyle Kalın….

Melek TIRPAN

Bu habere de bakabilirisiniz

Merhaba dostlar;

Biliyorsunuz 3 aralık dünya engelliler günü yaklaşıyor. Bu ay sizlere bu konu hakkında yazmak istiyorum. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir