Ana Sayfa / Gündem / GÜLÜMSETTİĞİN YÜZLER İÇİN TEŞEKKÜRLER

GÜLÜMSETTİĞİN YÜZLER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Başarılı iş adamı Lami UYAR iş dünyası dışında yaptığı sosyal faaliyetlerle dikkat çekiyor. Faaliyet gösterdiği demir- çelik sektöründe sürekli başarılara imza atan, gücü sektör dışına taşan Lami UYAR, ihtiyacı olan herkesin umudu olmaya devam ediyor.

“MÜHİM OLAN PARAYA DEĞİL, GÜZEL BİR KALBE SAHİP OLMAKTIR.”

Kalbinin derinliklerinden gelen duyguların yansımasını en güzel anlatan şey hareketlerdir sözünü betimleyen biri olarak yapmış olduğu destek ve yardımlardan, öncülüğünü ettiği sosyal sorumluluk projelerinden dolayı ön plana çıkan daha önceki sayılarımızda da yer verdiğimiz Lami UYAR, elini muhtaçların sırtına, engellilerin kalbine, kimsesiz çocukların saçlarına ve gerektiği zaman hiç çekinmeden taşın altına koyan, güzel kişiliği ve mizacı ile insanların kalbini ısıtan, herkesin örnek alması gereken bir iş adamı. Halihazırda yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin dışında da, bir şekilde haberdar olduğu tüm yardım kuruluşlarına yardım etmeye çalışan Lami UYAR, imkanı olan herkesi kendisi ile aynı yolda yürümeye davet ediyor.

Mutluluk paylaşıldıkça güzelleşir. Sayesinde paylaştığımız mutluluklar, gülümsettiğimiz tüm yüzler, umutlanan tüm kalpler adına kendisine teşekkür ederiz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Sinop’ta engellilere yönelik proje destek başvuruları başladı

Sinop Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından (İŞKUR) 2021/2. dönem engellilere yönelik proje destek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir