Ana Sayfa / Amacımız

Amacımız

Engelsiz Bakış Gazetesi olarak başlattığımız sosyal sorumluluk projesi kapsamında gazetemizin geliri ile bize ulaşan ve bizim elimizin ulaştığı tüm engellilere alma güçlerinin olmadığı tekerlekli sandalye, yürüteç, akülü sandalye, ortopedik çocuk tekerlekli sandalyesi, işitme cihazı gibi ihtiyaçlarının alımını ve kendilerine ücretsiz ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Ekip olarak ortak mottomuz, en temel ihtiyacı baz almak değil, en doğru ihtiyacı baz almak. Bu sebeple değerli abonelerimizin bizlere olan güvenini boşa çıkarmıyor ve engellilerimizin ihtiyaçları tam olarak ne ise ellerine onu ulaştırmayı çabalıyoruz.

Her insan bizim gözümüzde aynı öneme sahiptir ancak önceliğimizi daima çocuklara veriyor ve onların rahat, mutlu, yaşıtlarıyla hiçbir fark hissetmeden yaşamaları için elimizden gelen en hızlı şekilde ihtiyaçlarını ulaştırmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda Paspalyaço organizasyon kolumuzla, bir çocuğumuzu doğum gününde palyaçolarla eğlendirirken elde ettiğimiz geliri engelli çocuklarımızın sandalye fonuna aktarıyoruz. Mutluluklar arası bir köprü kuruyoruz.

Fotoğraflarının çekilmesine ve yayınlanmasına müsaade eden engellilerimizin, ihtiyaçlarına kavuştukları andaki mutlu yüzlerinin fotoğrafını gazetemizde yayınlıyor ve okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana amacımızdan sapmadan, abonelerimizin güvenlerini sarsmadan, ihtiyaç sahibi engellilerimize ulaşıyor ve yanlarında oluyoruz.

Bize bu çalışmamızda destek veren tüm okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz.